Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Flora Gashi - N'dasmen Tende Do Te Vij


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Dy Zemra Digjen"

Këngë e albumit:

"Oj Anita"
Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te merr malli

Nese dikush te pyt
po kush o ajo zeshkane
te lutem djal mos i trego
i thuaj qe o ni vajze me Hallle

Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te me merr malli

Darsem tende kur te vi
Lot nga syri do t’pikojn
Mi fshi djal me doren tende
Por ata mos ta kuptojn

Darsma jote me pikelloj
Dhe me beri plot me hall
Kur e di se un do te isha
Nusja jote n’vell te bardh

Nese dikush te pyt
po kush o ajo zeshkane
te lutem djal mos i trego
i thuaj qe o ni vajze me Hallle

Darsem tende kur te vi
Lot nga syri do t’pikojn
Mi fshi djal me doren tende
Por ata mos ta kuptojn

Darsma jote me pikelloj
Dhe me beri plot me hall
Kur e di se un do te isha
Nusja jote n’vell te bardh

Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te merr malli


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...