Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Flora Gashi - Mos U Bo Xheloz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Besoj"
Mos u bo xheloz ti ne ket nat eja dhe afrohu pak ma ngat
un skam faj pse te tjeret mua po me shikojn
gjith e din se shpirti im vetem ti te don.

R.(x1)
Te gjith kan deshir me mua te jen ne ket po cti boj zemres time qe vetem ti un ta kam fal
hajde beju bur dhe eja mu afro
tregoju te gjithve se edhe ti mua me do.

Xhelozja ti po te shkatron dhe vetmja po te shoqeron
sikur vala e detit eja eja e me rembe
me tregon plotsin e ti dhe kur mos me tremb.

R.(x3)
Te gjith kan deshir me mua te jen ne ket po cti boj zemres time qe vetem ti un ta kam fal
hajde beju bur dhe eja mu afro
tregoju te gjithve se edhe ti mua me do.


Ky tekst u dërgua nga Mss.p...
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet