A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Sa E Lumtur Isha Un


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2010

2010-07-31T11:29:48

Song from the album:

"Dy Zemra Digjen"


Pse ktu sonte po rri vet pse un sonte po mendoj pse ktu sonte po rri vet pse un sonte po lotoj dashurin qe e kam pas dikush tjetr ma mashtroj dashurin qe e kam pas dikush tjetr e mashtroj

RF.sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke then e un t'gjitha i kam besu

RF:2 sa i lumtur isha un ato dit kur t' kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu

Pse mengjesi ktu me zuri e pik gjumi skam ne sy pse mengjesi ktu me zuri e un prap mendoj per ty i kujtoj un ato qaste kur kam qen or djal me ty i kujtoj un ato qaste kur kam qen or djal me ty

RF sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke then e un gjitha i kam besu

RF:2 sa i lumtur isha un ato dit kur te kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu

E padrejt esht kjo jet se gjith boten e mashtron e padrejt esht kjo jet kur askush nuk te kupton ke nje djal qe shum e don me ne fund aj te tradhton ke nje djal qe shum e don me ne fund me tjetrn shkon

RF sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke than e un gjitha i kam besu

RF:2 sa e lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu .


Lyrics submited by  edona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019