Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


son[T]e kemi nje qelliiim
weq mu knaq o shpirti im
hajde shpirt dilem karshi ta lujm wallen sy me sy
hajde shpirt dilem karshi sa pa ty wallja ska jeshi...

sonte jemi mbledh N'ket vend
Ooh weq mu knaq o shpirtii Jem
weq mu knaq tu kcy tu lu
kto dy zemra me i bashkuu
Weq mu knaaq tuu kcy tu luu
ktoo dy zemmraa me i bashkuu


Ky tekst u dërgua nga  tinna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Flora Gashi
Publikimi: 01/12/2010


Flora Gashi - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0