A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Zemer Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"A T'kujtohem Dashuri"


Fjal pas fjale rrotullohem
Por nuk ka efekt
Une me sy e ti me vetull
Mendja nuk do tpret
Fjal pas fjale po mundohem
Por nuk ka efekt
Une me sy e ti me vetull
Mendja nuk ta pret

Mbaroj kafja muhabeti
Na shkoj dhe kjo nate
Prap si shoku pershendetem
Asnje rezultat

Ref...x2
Ah zemer zemer
Shpirtin ne themer
Besom mu ma ke pru
Ah zemer zemer
Ti je me teper
Se sa ni shok per mu

x2
Hap pas hapi po mundohem
Nuk funkcionon
Para tjerve veq si shoqe
Po me prezenton

Mbaroj kafja muhabeti
Na shkoj dhe kjo nate
Prap si shoku pershendetem
Asnje rezultat

Ref...x4
Ah zemer zemer
Shpirtin ne themer
Besom mu ma ke pru
Ah zemer zemer
Ti je me teper
Se sa ni shok per mu


Lyrics submited by  Ado2011
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019