A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flora Gashi - Sy Jeshili


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  71

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/09/2012

2012-09-24T12:16:50

Song from the album:

"Sy Jeshili"


Nje nat te bukur n'diskotek
Pash nje djal me sy jeshil
Un at djal shume e pelqej
Po per mua ish gabim

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
Me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du

Nje dit tjeter n'qytet dola
Sy jeshilin une takova
Me ni vajz te bukur ish perdore
N'at vend veten e ndalova

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
O me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du

...

Ref...x2
Nga deshira ime me u taku
O me u taku
E shoh veten se jam dashuru
Sa shum e du


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019