Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Flora Gashi - Te Uroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Besoj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Uroj" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu

per ditlindjen tande thirrem edhe mu
edhe nese s,mundem me ty me vallzu
edhe nese s,mundem ma me tu afru
veq po du met pa dhe shum met uru..

te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu
te uroj te uroj per her te fundit pot shikoj
ne ditelindjen tande tjeter
s,vjen ma shoku yt i vjeter...

per ditelindjen tande thirrem edhe mu
edhe nese smundem me ty me vallzu
edhe nese se mundem ma me tu afru
veq po du met pa dhe shum met uru..

2x
te uroj te uroj dhe ne heshtje te dashuroj
du met pa a ke ndryshu e prap rrugen me vazhdu
te uroj te uroj per her te fundit po te shikoj
ne ditlindjen tande tjeter s,vjen ma shoku yt i vjeter...Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet