A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Nuk Me Meriton


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Merre Zemren Time"It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Me Meriton" sung by Flora Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Flora Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Adrian Gaxha. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ti nuk me meriton pasi me tjetrin ti po shkon, ti nuk me meriton sepse me mua nuk me don
ti nik me meriton shpirti im koha te ka kalu ti nuk me meriton hajde nis largohu prej mu.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (2 HER)

Ti nuk me meriton mos u be se nuk po kupton, ti nuk me meriton e di mir ke e dashuron, ti nuk me
meriton fjala jote dheu nuk peshon, ti nuk me meriton hiq mos fol keshtu mo nuk shkon.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (6 HER)more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019