A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Flora Gashi - Fati Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2013

2013-07-22T13:05:45

Këngë e albumit:

"Lulia Me Limona"


Kujt t'i them se ne te dy u ndame
E s'jemi me
Sa veshtire eshte
Kur zemra qan pa ze

Nate e ftohte e trishtuar
E pa hene
U fundos
Dashuria pergjithmone

Fati im tash ne duart e asaj
Fati im me trego ku pata faj
Mire e di se askund nuk kam gabu
Vete ke dasht ne zemer me m'lendu

Ref...
Nuk kam pse shpresoj
Per tjeret per fat
Nuk kam pse te jetoj
Kur s'te kam ngat

Dashurova veç
Njehere ne jete
Ti shpirt s'me dole
I vertete

Shih ne sy e ne zemer
Plaga shume e rende
Me ke lane
Dashurine ke shkel me kembe

Si t'ia bej
Kur pikellimi m'ka kaplu
Kenaqu ti
Se veç loti eshte per mu

Fati im tash ne duart e asaj
Fati im me trego ku pata faj
Mire e di se askund nuk kam gabu
Vete ke dasht ne zemer me m'lendu

Ref...x2
Nuk kam pse shpresoj
Per tjeret per fat
Nuk kam pse te jetoj
Kur s'te kam ngat

Dashurova veç
Njehere ne jete
Ti shpirt s'me dole
I vertete


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019