Audio

Flora Gashi - Pusto Shvajcaria


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2012

2012-09-24T19:29:19


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pusto Shvajcaria" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...