Flora Morina
Flora Morina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Flora Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Janar 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Për Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films. Më datë 15 Mars 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Hala M'don". Kënga u orkestrua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films. Më datë 24 Prill 2023, Flora Morina publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0