Flora Morina
Flora Morina
Flora Morina
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Flora Morina është këngëtare. Më datë 10 Janar 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Për Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 15 Mars 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Hala M'don". Kënga u orkestrua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 24 Prill 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Para Dere". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 19 Qershor 2023, Flora Morina publikon videoklipin "Nusja E Gurbetit". Kënga u orkestrua nga Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0