Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florenc Banushi - Vallzo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa her afer meje kur te kam ty
shpirtin tim ma mbush plot me dashuri
pergji thmon te jemi bashk un e ti dashuri
diten nat e naten dit ta kthejm te dy
As erresira e nates sna ndalon ne te dy
i buzeqesh jetes se ty te kam pran sa me fat jan
Ti lexoj syt skam nevoj me tpyt
ti je sa njëqind zemer ska femen t'dyt
vallzojm si te cmendur ne te dy


Vallzo ti zemer sot vallzo
kerce e mos ndalo
e mos mendo asgje …asgje
e dua gjithamon jeten me ty
ti je gjthacka per mu
pran meje te dua per jet

Si i cmendur vrapoj naten me ty
nje muzik nje melodi vallzojm te dy
nuk e du orarin qe te ket limit kur jam me ty
kur me buzqesh syn ti ma lun
i them vetes o sa fat qe paskam un
me riktheve te qesh perseri dashuri
ndonjeher na kap dhe ne merzia
por mjafton nje puthje e dy ledhatime
dhe mes nesh perseri cdo gje lulzon

Vallzo ti zemer sot vallzo
kerce e mos ndalo
e mos mendo asgje …asgje
e dua gjithamon jeten me ty
ti je gjthacka per mu
pran meje te dua per jet
per jet

Vallezo me mua - Vallezo me mua
Hajedeee
Vallzo ti zemer sot vallzo
kerce e mos ndalo
e mos mendo asgje …asgje
e dua gjithamon jeten me ty
ti je gjthacka per mu
pran meje te dua per jet


Florenc Banushi - Vallzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallzo".
3. Video është e këngës "Vallzo", por nuk këndohet nga Florenc Banushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florenc Banushi:


Komente 0