Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florent Abrashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Florent Abrashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Kanë mjaftuar pak sekonda që katërshja e jurisë së “The Voice of Albania” të shtypë butonin për të. Ajo që ndodh rrallë, sivjet i ka ndodhur Florent Abrashit, një 24 vjeçar me prejardhje nga Gjakova. Abrashi, një emër jo pak i njohur në lokalet e natës kudo në Kosovë, tash e disa vite bën muzikë live dhe karakterizohet me zërin e tij prej një rokeri të ardhshëm. Për “Zëri”, Abrashi i cili tanimë ka kaluar fazën e parë të përzgjedhjes në këtë show...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fitues i

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shemi (Ilirët)

Briz Musaraj

Agim Tejeci

Shkumbin Ismaili

Valon Shehu

Mentor Haziri

Ergi Dini

Altin Goci

Demir Zena

Agon Nimani

Tags: Florent Abrashi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet