Florent Iseini
Florent Iseini
Florent Iseini
  • Vendlindja
  • Gostivar
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Maj 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Florent Iseini është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. AUTOBIOGRAFI:
Pershendetje un jam Florent Iseini.
Biografia ime ne pika te shkurta. Shkollimin fillor e kam kryer ne Gostivar, me pas shkollimin e mesem e kreva ne Tetove per muzik ne shkollen "Todor Skallovski -Tetoec" ne degen Teoriko-pedagogjik, Aktualisht jam student ne fakulltetin e Arteve ne Tetove konkretisht ne degen e Etnomuzikologjise viti i IV (4), me kendimim mirem 3 vite, tash e realizova vidoklipin e 2-te me kengen "SI ME PARE" shpresoj edhe ne te ardhmen tju sjell kenga te bukura, ju faleminderit.

Sinqerisht, Florent Iseini.

Më datë 31 Mars 2014, Florent Iseini publikon videoklipin "Me Kete Unaze". Videoklipi u prodhua nga Fabrika.

Më datë 1 Shtator 2014, Florent Iseini publikon videoklipin "Si Me Pare". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Me këtë këngë, Florent Iseini merr pjesë në Shkodra Fest 1 në vitin 2014.

Në Prill 2015, Florent Iseini merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Zemër Nuk Ka Kufi".

Më datë 4 Qershor 2017, Florent Iseini publikon videoklipin "Si Pranverë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0