Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florent Nushi - Kurbeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Atje DIku larg
Atje kam lene femijerin
Kenga me e embel
Memedhe je ti

ref (2 here)
O gurbet gubet o i zi
jeten ma ke nxi
o gurbet o i zi
ti me len vetmi

Atje diku larg
atje kam lene shtepine
Mendjen gjithnje kam
Memedhe ke ti


Ky tekst u dërgua nga Hekurani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Florent Nushi - Kurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurbeti".
3. Video është e këngës "Kurbeti", por nuk këndohet nga Florent Nushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florent Nushi:


Komente 0