Flori Çoçaj
Flori Çoçaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Florim Çoçaj
 • Vendlindja:
 • Prizren
 • Jeton në
 • Kosovë
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 26 Korrik 1983
 • Horoskopi:
 • ♌ LuaniBiografia

BIOGRAFIA: Flori Çoçaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Florim "Flori" Çoçaj vijoi mesimet e shkolles se mesme ne Prizren gjegjesisht ne shkollen e mjekesise "Luciano Motroni" ku edhe ishte nje nder nxenesit me te dalluar te asaj shkolle. Gjate kesaj periudhe ai edhe punoi ne televizionin e atehershem lokal ne Prizren, TVHas tashme TvOpinion. Flori eshte jurist i diplomuar ne Universitetin e Prishtines. Muziken e ka hobi dhe ka mjaft poezi te shkruara te cilat nuk u publikuan e botuan asnjehere, kjo n...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0