Florian Dragusha
Florian Dragusha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Florian Dragusha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 16 Mars 2019, Florian Dragusha publikon videoklipin "Tradhtarja Ime". Më datë 18 Korrik 2020, Florian Dragusha publikon videoklipin "Si Ti". Më datë 10 Korrik 2021, Florian Dragusha publikon videoklipin "M'fal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Më datë 15 Tetor 2022, Florian Dragusha publikon videoklipin "Flaka Po M'del". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Egzon Bajraliu, ndërsa tekstin e shkroi Kre...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0