Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Kollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Florian Kollaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Florian Kollaj ka lindur në Shkodër por aktualisht jeton në Tiranë. Ndër vite, Floriani ka marrë pjesë në “Top Fest 4” bashkë me bandën e tij. Një pjesë të madhe të kohës ai ia kushton të shkruarit të këngëve si dhe këndimit live. Në vitin 2012, Florian Kollaj merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 23 Korrik 2019, Florian Kollaj publikon videoklipin "Hey Hey". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florian Kollaj. Në Tetor 2019, F...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjorentin Dore

Lucky Voice

Sokol Musaj

Mardi

Matej Karaqi

Fisnik Berisha

Armend Fejzullahu

Ermal Ponoci

Skerdi (Top Fest)

Ahmed Emurllai

Tags: Florian Kollaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet