A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florian Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Florian Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Florian Krasniqi jeton ne Gjermani, por prinderit e tij vijne nga komuna e Vushtrrise, fshati Stanovc i Ulet. Me muzike merret qe kur ishte 3 vjeç, kur filloi te ushtronte Tastature/piano/Keyboard. Gjithashtu shkoi ne shkollen e muzikes dhe kur mbushi 10 vjeç, filloi edhe te kendonte. Në Maj 2014, Florian Krasniqi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Lolo Rrotullohu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Turab Hajolli

Mergim Mjeku

Dardan

Shpresim Ahmeti

Gjafer Kinolli

Azet

Herolind Iseni (Lindi)

T-Miles A.K.A Unbeliever

Reexhi

Trim Jetullahu


Tags: Florian Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019