Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Krasniqi - E Kam Zan Nje Femer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

e kam zan nje femer zemra me shkoj ne themer
emrin e saj se tregoj se nuk po guxoi.

po me dit ai baba i vet bon vaki e del me vret,
del me vret ja me len sakat kshtu me mire po rri rahat,2X

un ne zemer do ta ruj si tregoj askuj as me lan nuk bon se nuk di se qka um gjan2X

po me dit ai babai vet bon vaki e del me vret
del em vret jame len sakat kshtu me mire po rri rahat.2X


Ky tekst u dërgua nga H.krasniqi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Florian Krasniqi - E Kam Zan Nje Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Zan Nje Femer".
3. Video është e këngës "E Kam Zan Nje Femer", por nuk këndohet nga Florian Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Krasniqi:


Komente 0