Florian Sinani (Flori)
Florian Sinani (Flori)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Florian Sinani:
  • Vendlindja:
  • Kavaje Shqipëri
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Shkurt 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Florian Sinani (Flori) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. FLORIAN SINANI ESHTE NJE REPER I CILI LINDI NE NJE QYTET TE VOGEL.(KAVAJE) MUZIKA QE FLORI IDENTIFIKOHET ESHTE HIP-HOP DHE KA VAZHDUAR RRUGETIMIN E TIJ PERMES GRUPIT "ABG" SI NJE THEMELUES TE GRUPIT. NE VITIN 2013 ISHIN KENGET E PARE (MUZA IME TI) (HIP-HOP ABG) PAS DY VITESH 2015 FLORI SE BASHKU ME GRUPIN "ABG" DHE MANDIN E VOGEL VENDOSIN TE SJELLIN PER PUBLIKUN KENGEN "E BOJNA ME SHIJE" E CILA KORRI NJE SUKSES TE GARANTUAR PERMES 700.000 KLIK...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0