Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Sinani (Flori)

Flori ABG - Havana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
Huu...Gal
break in the flow
break break in the flow
Huu...Gal
come here we go
come come here we go
You gal be mine yeah
I will do fine yeah
your body like a wine
sa jena bashk
e kallim ne
o na na na
wash your body with champagne
o na na na na
pim deri sa ska
feeling okay
rri me mu se un nuk t'lo
make ya process and let her go

2.Dalim dyt masi iku e para
t'met nfyt nese bari ka fara
nese heq dor skthehem te para
cunat per pussy
gocat per k**a
jam fresh si me u la te syri kalter
ti me ate trup
e un syt kater
ski pse ve vaj
se trupi t'shkelqen
bikinit e kuqe
terbohem si dem


Ky tekst u dërgua nga Flori

Flori ABG - Havana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Havana".
3. Video është e këngës "Havana", por nuk këndohet nga Flori ABG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Sinani (Flori):


Komente 0