Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florian Tufallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Florian Tufallari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Korrik 2015, Florian Tufallari publikon videoklipin "Shpirti Im". Më datë 27 Janar 2018, Florian Tufallari publikon videoklipin "Ku Je". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi. Më datë 27 Mars 2018, Florian Tufallari publikon videoklipin "Te Du O Zemer". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Më datë 7 Shtator...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enver Ahmeti

Geni Vesholli

Astrit Rrenja

Xhevdeti

Shpetim Franca

Fonci Nomja

Mentor Kollari

Mandi Xhambazi

Ylber Franca

Astrit Tirona


Tags: Florian Tufallari

Florian Tufallari në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet