Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Floriana Kastrati - Jeta Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/07/2008

2008-07-18T07:21:33+00:00Njimiher tpata than te du se je i Vetmite jam betuu.

2here:
Por qka ndodhi me ne ty dyy tash jemi ndar e humdum at dashurii

2 here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Matroheshim por keshtu qenka ky Fati yn

--------------------------------------------

Jeta Pa Ty nuk ka kuptim qe te harroj e kam Veshtir, me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii.
Me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii

2here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yn

Kur det vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yyyynnnnn


Ky tekst u dërgua nga Mimozita
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet