Më mbaj mend (për 1 muaj)


Florian Beqiri - Nena Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime".
3. Video është e këngës "Nena Ime", por nuk këndohet nga Florian Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Florian Beqiri - Nena Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Komente

7 🔥

13/12/2015

2015-12-13T12:30:00+00:00Dashni e pare
Qe kam perjetu si femij
Ishe ti
Nena ime
Eshte zeri yt
Melodi per shpirtin tim
Me qeteson
Oj Nena ime
Me ledhato gjithmone
Edhe kur t'rritem
Nena ime
Me perqafo cdo dite
Te jetes time
Nena ime

Asnjehere ti nuk m'ke deshpruar
Gjithmone aty ti ishe per mua
Asnje fjale nuk mund ta pershkruaj
Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty

Une kam faj per lotet qe i derdhe ti
Sa shum net pa gjume
Qe ti i ke bere mu
Veten e mallkoj
Falje t'kerkoj
Nena ime
Me perqafo cdo dite
Te jetes time
Nena ime

[2x]
Asnjehere ti nuk m'ke deshpruar
Gjithmone aty ti ishe per mua
Asnje fjale nuk mund ta pershkruaj
Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty

Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas
Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet