TEKSTESHQIP

Floriani I Vogel & Ylber Aliu
Ti Je Dijamant
Lyrics

YLBERI:

Sa Her Dal ty te takoj buzet tua shum i endrroj dhe ne enderr me vjen si loj me buzeqesh kur te takoj me sjell gezim dua t´pushoj ne perqafim smund te duroj mo kshtu o shpirti im.
Te Dashuroj po me thot zemra smunt te largoj aspak nga mendja e verteta...

FLORIANI:
Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri...} 2X

YLBERI:

Esht nje fajl plot me magji do ta them veq per ty per at lot qe ta fshi n´sy nuk je enderr po e vertet dua te kam afer per jet zemra thot se goja flet te dua ty.
Te dashuroj po me thot zemra smund te largoj aspak nga mendja e verteta.

FLORIANI:
Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri...} 2X
FLORIANI-YLBERI:

Ref... Ti je Dijamant Dijamant i imi qe me shton me shton mua gezimin si ta them nje fjal per dashuri pran syve t´mi gjithmon ti me rri

DËRGOI: