Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floricienta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Floricienta është një këngëtare e huaj e njohur. Floricienta është një telenovelë argjentinase e Cris Morena Group. Në Kosovë është transmetuar në kanalin KTV, ndërsa në Shqipëri transmetohej ne kanalin Shijak Tv. Florensia është protagonistja e serialit. Ajo është 19 vjeç, nje vajze e varfer por me shume endrra. Gjithmone e shkathet dhe e gezuar. Jeta e saj ndryshon kur takon Federico Fritzenwalden, djalin e madh te nje famlijeje shume te pasur prinderit e te cilit kane vdekur ne nje aksident....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klara Jazbec

Esra Kahraman

Teodora

Lorena Rojas

Vicky Chase

Nikisha Reyes-Pile

Emina Sandal

Gökçe Kırgız

Marger

Ana Isabelle

Tags: Floricienta, Florencia Bertotti, Florencia Fazzarino, Santillán Valente


Komente mbi këtë artist