Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Zemra Te Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

1
Vetem une kur te kujtoj
Ti mu afrove qe te shikoj
Dhe ma the, te me falesh
Dhe mendova se mund te fal
Po s'me vinte asnje fjal
S'e kuptoj si mund te falesh
Brenda vetes nuk te fal
Se zhgenimi me thot ndal
Por zemra do qe te gaboj
Dhe te fal
Do pendohem ndoshta vone
Dashuria nuk shikon
Se eshte e verber
Kur ti do dhe gabon

REF
2x
Zemra te do, ti perfito
Ne dashuri kjo gje dhe falet
Zemra te do, ti perfito
Po mos harro dhe zemra ndalet

REP 1

REF 2x
REF 2x


Ky tekst u dërgua nga Maria


Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz KozeliKomente mbi këtë këngëFlori - Zemra Te Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Te Do".
3. Video është e këngës "Zemra Te Do", por nuk këndohet nga Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.