Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Kozeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43
BIOGRAFIA: Gramoz Kozeli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2005, Jeta Faqolli & Gramoz Kozeli marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Harroje Emrin Tim". Më datë 17 Shtator 2013, Ledi Shengjergji publikon videoklipin "Dedikim", në bashkëpunim me Gramoz Kozeli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Berati

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Chika

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Ramiz Jusufi

Nusran Fera

Tags: Gramoz Kozeli, Ina Kozeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet