Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florin Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Florin Kelmendi është një këngëtar. Florin Kelmendi drejtor i Radio Televizionit RTV21, shqiptare nga Kosova. Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Sahiti

Slaer

Virus

1tt'z

Ardit Tafarshiku

Adriatik Salihu

Mergim Highzeri

Gezim Berisha

Gvzmend

Dr.Rabbit

Tags: Florin Kelmendi, Florim Kelmendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet