Florion Thaqi
Florion Thaqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gjilan Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Florion Thaqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 4 Mars 2022, Florion Thaqi publikon videoklipin "Takim Pas Ndarjes". Më datë 19 Mars 2023, Florion Thaqi publikon videoklipin "Moj Shoqni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0