Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florjan Pançi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Florjan Pançi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Prill 2018, Florjan Pançi publikon videoklipin "S'me Gjehet Dermani". Muzika e këngës u punua nga Vojsava Alia, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dionis Serdari

Perlat Merko

Dritan Banaj

Klajdjan Torra

Pandeli Tocka

Fredi Gjishti

Rudi Hasanllari

Lutfi Goga

Ervis Behari

Saimir Menkaj

Tags: Florjan Pançi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet