Floriant Salihu (Flow)
Floriant Salihu (Flow)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Floriant SalihuBiografia

BIOGRAFIA: Floriant Salihu (Flow) është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Shkurt 2018, Flow publikon videoklipin "Kokaines". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 31 Maj 2018, Flow publikon videoklipin "Follow". Më datë 23 Shtator 2018, Jetmir publikon videoklipin "Tik Tak", në bashkëpunim me Niil B & Flow. Më datë 24 Tetor 2018, Flow publikon videoklipin "Ato". Më datë 22 Nëntor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Identitet", në bas...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0