Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Flutra Shkupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Flutra Shkupi është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDo Ta Kallim


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Yllka Berisha

Venera Imeri

Stela Brahimllari

Manushaqe Vata

Gentiana Bujupi

Sevi

Blerina Kastrati

Lina

Dorina Vinca

Entela Ilirjani

Tags: Flutra Shkupi, Flutra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet