Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flutura Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Flutura Ajdari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka mbaruar shkollen fillore dhe gjimnazin ne drejtimin matematiko-natyror ne Tetove, ndersa fakultetin ne degen e Arteve aplikative-Arkiteture dhe dizajn e ka mbaruar ne Shkup dhe ne Prishtine. Se fundmi eshte liçencuar si perdoruese e disa programeve per projektim dhe dizajnim nga kompania Autodesk© me baze ne SHBA. Tanimë ka të gatshëm projektin ideor për implementim në televizion në formën e dokumentarit televiziv, me temë “Objekte te dizajnit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Betime Zylali

Dina Shabani

Venera Lumani

Adelina Tahiri

Laura Krliu

Besa Krasniqi

Vanessa Krasniqi

Linda Sadiku

Arlinda Gaxherri

Tringa Rexhepi

Tags: Flutura Ajdari, Flutra Ajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet