Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fly Pictures

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fly Pictures është një video produksion shumë i njohur. Fly Pictures është një tjetër produksion nga Gjilani. Janë të specializuar në zhvillimin e videove dhe marketingut. Kanë sjellë produkte mjaft cilësore dhe kualitative në treg....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

5 Stars

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Arboni

Produksioni Ardi

Emra

Blero Ent

Tags: Fly Pictures


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet