Foggy
Foggy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Foggy është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Korrik 2019, Foggy publikon videoklipin "1 Cop Dashni", në bashkëpunim me Defrin. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga Foggy & 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro. Më datë 3 Gusht 2019, Foggy publikon videoklipin "Ping Pong". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Foggy, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0