A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 17-07-2012
    Kengetarja Fortesa Hoti, e cila ka nje karriere te pasur artistike, edhe pse eshte pjese e brezit te ri te kengetareve, ka sjelle para publikut kenge dhe karaktere nga me te ndryshmet per nje periudhe te shkurter kohore. Pasioni qe ndjek Fortesen eshte muzika. Me tej, gjate kesaj interviste ajo na tregon me shume per jeten e saj artistike, cilat jane emocionet qe i fal skena dhe na zbulon dhe projektet ne vazhdim. Fortesa, kur u lidhe me kengen? Ne skene, per here te pare jam paraqitur ne nentor te vitit 1993, ku une isha dy vj...


Faqet:
1

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2018