A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fr3shie

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Fr3shie is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Nëntor 2017, Fr3shie publikon videoklipin "Hate Me". Më datë 15 Shtator 2018, Fr3Shie publikon videoklipin "Ain't 100 (Remix)", në bashkëpunim me Izo....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Last Daddy

Mthirrin Demokrat

Cotilla 016

P-Life

Orianel

Faton Maloku

Don M1no

Black'1

Don Limi

Luxhi


Tags: Fr3shie

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019