Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Françesk Radi - Ditari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2016

2016-04-15T14:06:28Pse po bie nje kitare
Mos e di enigmen time
E shqetesuar heshtja jote
S'e kupton baba ndjenjen time

Ne rinine e jetes tende
Kishe mike nje kitare
Ndersa mik i zemres sime
Â…ky ditar

E çuditshme bija ime
Shpejt u rrite, ke ndryshuar
Deri vone mban driten ndezur
Edhe telefoni rri bllokuar

Ti po pret nga une nje fjale
Te pergjigjem: "Jo s'e di"
Jeta nuk te le perhere femije

(refren)
Se vjen nje dite dhe mosha dashurine erkon
Ajo dite nuk sjell per ne jo ndarje, jo jo
Vjen kjo dashuri, me teper na afron
Jeta ecen shpejt, dot nuk e ndalon

Zemra mban enigmen time
Ne ditar qendron e shkruar
Deri vone mban driten ndezur
Edhe telefoni rri bllokuar

Ti po pret nga une nje fjale
Te pergjigjem: "Jo s'e di"
Jeta nuk te le perhere femije

(Refreni)


Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet