A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fran Kodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Fran Kodra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20 Qershor 2017, Fran Kodra & Ndue Shytani publikojnë videoklipin "Shen Tereza". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Xhani I Pultit Dukagjin
Bajrush Bega Burr Kanunit
Historia Flet Me Fakte (Kushtuar Tom Kole Pepes)
Ku Shnrit Faqet Historia (Per Gjurajt E Planin)
Fjala E Burrit Ndalon Gjakun
Moj Selvi
Per Heroin Nike Pjeter Ndreka
Tash Tre Breza N'dere Shqipnie
Kush Po Knon
Shen Tereza

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Arif Madana

Gjovalin Shani

Mifterim Kupa

Agustin Pellumbaj

Viagra

Sami Kallmi

Gjergj Jorgaqi

Qamili I Vogel

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Fran Kodra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019