Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Franc Koruni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Franc Koruni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2015, Franc Koruni merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Kjo Jete, Te Jete". Kjo është ndër këngët e para që kam kompozuar dhe si shumica e këngëve të mia flet për aspektet të ndryshme të jetës të trajtuara thjesht dhe me mesazhe te qarta. Ndoshta kam perdorur nje stil te thjeshte muzikor, por per mua ne kete kenge me shume se cdo gje tjeter kane rendesi fjalet. Thelbi i kenges eshte te tregoje se kjo jete eshte me e thjeshte dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Net 11

Mario Beats

Fredi

Kevi

T4k

Lum Dakaj

Agon Latifi

Keli 2

Ekrem Bislimi

Tags: Franc Koruni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet