Francezi
Francezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Fier Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Mars 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Francezi është një këngëtar. Jam Francezi, jam nje rapper dhe jetoj ne Fier. Muziken e kam nisur ne vitin 2011 pasi kemi krijuar dhe banden muzikore Grand Family (G.F). Ne vitin 2012 nisem publikimin e kengeve te para me suportin e disa artiste te njohur shqiptar. Fieri meriton te jete mbreti i rrepit, ashtu sic ka qene dikur. Pasioni per muziken me beri qe tani te jem i pandashem prej saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0