A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Franci Rrasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
BIOGRAFIA: Franci Rrasa është një këngëtar. Karrieren e ka nisur me 22.03.2010 duke leshuar kengen e pare "Te Dua". Erdhi me i fuqishem se kurre duke bere nje bashkepunim me nje vajze dhe me shokun e ngusht me "One Wish". Tani ka nisur rrugen e House-RnB me grupin e tij 3Stars. Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikon videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erlind Zeraliu

Lugatti

Kledi Rama

Philip

Toni-H Aka Tb

Scandali

Eldi

Sbga-Gr

Wild Panther

Kappacobra


Tags: Franci Rrasa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019