Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Pastel

Ra një sorkadhe me kryqin e një vetëtime të koka.
Dalëngadalë u tret të qimitri i shirave.

Vijnë dimrat dhe hanë stinët.
Vetëm një dhembje klith ende mbi shkëmbinjtë…

- poezi nga Frederik Rreshpja


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet