Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fredi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Fredi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Thuaj Po", në bashkëpunim me Erinda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Mejda

Mario Beats

T4k

Festim Gerxhaliu

Besmir Rudi

Bledi Telha

Mergim

Moz

Keli 2


Tags: Fredi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet