Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fredi Gjishti

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Drenovic 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Fredi Gjishti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 9 Prill 2018, Fredi Gjishti publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Idajet Hysa

Klodjan Meçka

Dionis Serdari

Ardit Vranozi

Kujtim Beqaj

Rudi Hasanllari

Klajdjan Torra

Saimir Menkaj

Lutfi Goga

Tags: Fredi Gjishti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet