Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fredi Gjishti
  • Vendlindja:
  • Drenovic 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Nuk ka akoma asnjë votë

Fredi Gjishti është këngëtar. Më datë 9 Prill 2018, Fredi Gjishti publikon videoklipin "Per Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist