Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Free Mc's është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Free Mc's kanë qënë një ndër grupet më të pëlqyeshëm vite më parë, kur nuk rreshtnin së publikuari këngë të ndryshme. Ata patën një shkëputje disa vjeçare nga daljet publike dhe publikimet e këngëve, për t`u rikthyer fuqishëm në vitin 2016. Jo vëtem në mënyrën e duhur, por ata u rikthyen edhe në kohën e duhur. Fansat e tyre tashmë janë entuziastë për këtë rikthim dhe me siguri janë të pritje të projekteve të reja. Anëtarët e grupit jane: Romir...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentJam Ushtar

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Yjet E Panjohur

2die4

KAOS

Zinxhirt

Eki-Nox

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

Infinit Records

E'7

Tags: Free Mc, Free-Mc, Free Mc's, Free Mcs


Komente mbi këtë artist